BK Baník Most - oficiální stránky klubu

Výsledek zápasu

Kadetky U17 vs. BK Brandýs n. L.   46 : 58   (10:13, 26:27, 37:39)

Natěšeni na první kolo a konečně soutěžní zápas. Soupeř z Brandýsa byl velkou neznámou....stejně jako většina týmů bojuje s členskou základnou a kvalitou hráčského kádru.
Úvod prokázal vyrovnanost obou týmů a umožnil tak otevřené utkání až do závěrečné čtvrtiny.
Postupně jsme zlepšovali útočnou fázi přesto, že jsme mohli najít více odvahy pro řešení 1/1, nebo méně naivity v tomto řešení. Herní kombinace musíme ještě doladit, 1D ještě fungovalo, JUSTIN pomalý, bez pohybu a nepochopení, BOTA 50:50. Obranná fáze velmi ležérní, nefungovala komunikace a základy osobní obrany s odstoupením, při pokusu o zónový pressink spinká jedna dvě hráčky a to je jaksi průser. TH velmi dobré %.
Při troše odvahy a větší bojovnosti (kterou jsme prezentovali pouze z kraje 3Q) jsme mohli dosáhnout lepšího výsledku.
Obětavý výkon podala Štěpánka (tréninky a zdravotní výpadek byl znát především v závěru utkání). Klárka vystřídala velmi, velmi dobré úseky s horšími. Svůj nejlepší výkon podala Domi. Ostatní v šedi - máme na víc. Ze střídajících hráček využila své minuty a týmu pomohla Karin.

Neklesejme na mysli, máme odrazový můstek. Pokud se někdo zítra přidá k odvážným, budeme šťastnější my.