BK Baník Most - oficiální stránky klubu

Výsledek zápasu

Kadetky U17 vs. Sokol Nusle   47 : 58   (8:13, 20:25, 36:39)

Utkání s prvním celkem soutěže slibovalo bojovné utkání. Do zápasu jsme vstoupily famózně a v 6minutě vedli 8:3. Následné chyby však vrátily soupeře do utkání ve kterém jsme již dotahovali....až do 34minuty úspěšně, ikdyž upracovaně.
V druhé čtvrtině se hra urovnala i díky zvýšené aktivitě v útoku a přes některé nedokonalosti jsme dokázali držte krok a soupeře i díky střelecké úspěšnosti potrápit.
V poločase jsme upravili obranu a díky výborné produktivitě Mery soupeře přehráli 16:14...bohužel jsme nechtěli udržet nastavený rytmus a zbytečně v v rozmezí jedné minuty dovolili soupeři 5bodů, které pravděpodobně rozhodli o udržení náskoku hostů před závěrečnou čtvrtinou, kterou jsme téměř celou odehráli bez střídání a výrazně ji prohráli mezi 4-8minutou.
Na zvrat v utkání, ve kterém šlo stejně jako v našem předchozím utkání uhrát příznivější výsledek, již nezbyli síly.
Velkou ztrátou je zranění Barči v první polovině utkání....doufejme, že ne vážné.

Při respektu a kvalitě soupeře jsme mohli i pomýšlet na výhru v utkání...bohužel neobvykle vysoké množství ztrát (přihrávka) a ztráta koncentrace (obrana) ve dvou pasážích utkání určili zaslouženě vítězem Sokol Nusle.

Vítězství se nebojíme...zítra jdeme opět vstříc s bojovnou náladou.
Věřím, že ponaučeni a silnější o zkušenost.